יתרונותיהם של חדרי ארונות

בעבר ארונות לאחסון בגדים היו תופסים לנו חלקים נכבדים בחדר השינה של ההורים, של הילדים ולעיתים גם בסלון. בעשורים האחרונים פותחו פתרונות אחסון יצירתיים שמאפשרים לכם לתכנן ולעצב חדר ארונות ייחודי עבורכם, אחד שיהיה מעוצב ומתוכנן היטב בדיוק לפי הצרכים והכמות של האביזרים שקיימים לכם בבית. תוכלו לאחסן בו כל דבר שחלמתם עליו מאז ומתמיד: נעליים, בגדים, אביזרים, חגורות ועוד. הכל מתוכנן לפרטים המדויקים, מדפים מסודרים בצורה מדהימה, הגימור יוצא דופן, מגירות שנשלפות בשביל אחסון עדין כמו: גרביים ותחתונים, מוטות תלייה בשביל הבגדים שכבר הספקתם לגהץ ולבסוף, מעמד לנעלים שנמצא בתוך ארון נעליים מעוצב, שעוזר לכם לשלוף בלי להסתבך את הנעל המתאימה להופעה שבחרתם.

הרבה אנשים נוטים להיצמד להרגלים הישנים, מחפשים לרכוש ארונות נוספים בשביל להגדיל את יכולת האחסון בבית. אולם, ככל שרוכשים ארונות נוספים מבלי לשים לב, תופסים נתח רב יותר בחדר – דבר שמונע מכם יכולת תנועה חופשית, אי מציאת פריט לבוש אופטימלי והרבה כאבי ראש. כשמדובר בחדר מותאם בדיוק לפי הצרכים שלכם, מדברים איתכם על גמישות – ארונות מהסוג הזה, קיימים במגוון גדלים ושלל צבעים שתרצו. ניתן להתאים אותם לעיצוב החדר ואפילו לעצב אותם בצורה שונה וייחודית. בנוסף, חשוב למצוא את המיקום הנכון שיעזור לכם לשלוף בכל מצב וזמן את ההופעה המתאימה לכל אירוע. היום, אתם יכולים לבחור איך הארון שלכם יראה, אילו אלמנטים עיצוביים ישולבו, איפה ימוקמו המדפים, מוטות לתלייה וכדומה – הכל בשביל הנוחות שלכם.

הסוף לבגדים המפוזרים

זוכרים את הימים בהם הייתם מגיעים הביתה, הארון היה מפוצץ ולא היה מקום אפילו לבגד אחד נוסף? בזכות פתרונות אחסון יצירתיים תוכלו ליצור חדר עם ארונות מותאם אישית עבורכם ותוכל לאחסן בתוכו בצורה מדויקת את כל הבגדים, האביזרים תוך תכנון אישי ולפי הצרכים שלכם. לפעמים הייתם מוצאים את עצמכם אוספים כמויות של נעליים מפוזרות, נתקלים בקפלי בגדים ונלחמים שלא יפלו מהמדפים – והכל בגלל חוסר מקום ואחסון נכון. לכן, היתרון הגדול בחדר ארונות נמצא בפרטים הקטנים: חשוב מאוד לשים דגש על המיקום. לרוב, בחירת המיקום הוא לא אידאלי עבורכם ולאחר מכן, אתם מרגישים שהוא לא ממצא את הפוטנציאל שלו. רצוי למצוא מקום שתהיה אליו גישה נוחה לכל בני הבית, כן, גם לילדים הקטנים. אחרי שמצאתם את המקום המושלם והנוח, אתם צריכים לחשוב על החומרים מהם תרצו להרכיב את הארון. צריך לדאוג ולהקפיד שתהיה הגבהה קלה של הארון בשביל למנוע כניסה של מים. אבל זוהי לא אמורה להיות הדאגה שלכם, הדבר האחרון שיוביל אתכם לחדר איחסון מנצח הוא בחירה באנשי מקצוע איכותיים, כאלו שיודעים להתאים לכם חדרי ארונות לפי הצרכים שלכם ולהפוך אותם למציאות. הכל תוך הקפדה על איכות ומקצועיות שלא מתפשרים על התוצאה הסופית.

מחפשים ארון הזזה עם טלוויזיה מחיר מעולה תקבלו רק באתר של בלס דיזיין, צרו קשר עוד היום!

Recent Posts
ארונות פתיחה בלס דיזייןארונות הזזה עם מראה