ארונות הזזה עם מראה

ארונות הזזה הפכו עם השנים לטרנד עיצובי חדש שמוסיף למראה הסולידי והמיוחד של החדר שלכם. אם אתם אוהבים תוספת של ריהוט שונה ואינטליגנטי, תוספת של ארון הזזה עם מראה יכול להיות החלק שיוסיף לכם הרבה נפח ואור לחדר. הרבה אנשים מתלבטים אילו ארונות כדאי לשלב בתוך החדר. יש כאלה שיעדיפו למקם אותם מחוץ לארבעה הקירות, אלא באזור הסלון. בכל מקום בו תבחרו למקם ארון הזזה מעוצב מהסוג הזה, תוכלו לראות את השוני בתוצרת העיצוב, המראה הופך למקצועי יותר, לאלגנטי והכי חשוב סולידי.

כמה דלתות צריך ארון הזזה

אם אתם חולמים על עיצוב הבית שמתכתב בצבעים מסוימים, כמו שחור ולבן, תדעו שאתם יכולים לעצב אילו רהיטים שמתחשק לכם שיהיו תואמים לעיצוב המיוחל. ארונות הזזה ניתנים לשינויים לפי הצרכים שלכם, אתם יכולים לעצב אותם ולהתאים אותם לפי המידות אליהם אתם מיעדים אותו. אם אתם מתלבטים באילו חומרים כדאי להשתמש בתהליך עיצוב הארון, קיימת אופציית נגרות בהתאמה אישית שמסוגלת להפוך כל חלום שלכם לדמיון. יחד עם השילוב של העץ ותוספות של מראה, טקסטורות, אלמנטים שונים תוכלו ליצור ארון הזזה עם 3 דלתות ואף 6 במידת הצורך. ארון הזזה עם 6 דלתות תופס נפח רחב בבית ולכן, חשוב מאוד להתאים עבורו את המידות הנכונות תוך הסתכלות כוללת על העיצוב ובמקביל, לדאוג שהשילוב שלו יחד עם הרהיטים הנוספים בבית הופך בדיוק למה שחלמתם.

ארון הזזה עם מראה – פתרון נקי

ארונות הזזה הם האופציה היחידה שהתפתחה בעולם הטכנולוגי והפכה להיות הדבר הבא בכל מבנה. מדובר בארונות חסכוניים, אלו שמלבד שהם מוסיפים לכם מראה עיצובי ומודרני, הם יאפשרו לכם מקום רחב יותר, מראה נקי לאורך זמן ואם אתם מתכננים לארח אורחים בקרוב, תדעו שגם אם יש לכם בלגן בארון או ששכחתם בטעות לסדר רגע לפני שהאורחים באים, אין לכם מה לדאוג. בזכות הטכנולוגיה החדשה שטמונה בארונות הללו, יכולת הזזת הארונות על מסילה, מוסיפה הסתרה מידית תוך הזזה מהירה של הדלתות בחזרה למקומן. כך שכשהאורחים מגיעים, הם יכולים לראות ארון עם מראה, ארון בגדים עם טלוויזיה,  או סתם ארון הזזה לבן עם מראה אבל הם לעולם לא יבדקו מה מתרחש לכם אי שם מאחורי הדלתות.

איכות

הרבה אנשים כבר הבינו עם השנים שלהתפשר על ארון פחות מאיכותי, לא משתלם להם לאורך השנים. במידה והחלטתם לרכוש ארון, חשוב שתבדקו את כל הפרטים הרלוונטיים וביניהם: החומרים שבהם משתמשים בכדי לייצר אותו, האם טכנולוגיית ההזזה קיימת, כמה דלתות אתם מעוניינים שיהיו, שילוב של טקסטורות, ארונות מעץ או מאלומיניום ועוד רבים. חשוב מאוד לוודא את הפריטים הללו רגע לפני הרכישה ואם אתם לא מצליחים לעשות זאת לבד, ישנם הרבה אנשי מקצוע איכותיים, שיכולים לעזור לכם לבחור את הארון הנכון בדיוק לפי הצרכים שלכם. בבחירת ארונות הזזה לא מתפשרים על התוצאה הסופית ויוצרים עבורכם את הארון שתמיד חלמתם עליו.

ארון הזזה לבן עם מראה

אחד מהעיצובים הפופולרים הוא ארון הזזה לבן עם מראה שמצד אחד שומר על מראה חלק ונקי ומצד שני מאפשרות גמישות לגבי מיקום המראה , מאחר ומדובר בהתקנה על מסילה חכמה , ניתן לבחור אילו מדלתות ארון יהיו מראה, דלת אחת 2 או 3 ואילו מדלתות ארון ההזזה להשאיר בצבע לבן . שימוש במראה אחת כחלק ממכלול דלתות של ארון הזזה נחשב למועדף במקומות בהם יש גם צורך לאחסן פריטי בית שונים אבל גם משמש כארון תלבושות למשל באזור אותו הקצתם בבית לפעילות ספורטיבית, כאשר בארון יוכלו להיות מאוחסנים גם אביזרי ספורט שונים וגם מלתחה ספורטיבית, מה שיקל עליכם את בחירת הביגוד המתאים לפעילות הרצויה

ארון הזזה עם מראה

ארון הזזה עם מראה

Recent Posts
חדר ארונות מעוצב על ידי בלס דיזייןארונות פתיחה