ארון הזזה עם מראה

ארון הזזה עם מראה, הוא אחד מפריטי הריהוט המבוקשים ביותר, שקיימים בשוק, וכנראה שלא בכדי, שכן הוא טומן יתרונות רבים, שיבואו לידי ביטוי בעיצוב הבית, בנוחות ובהגדלת השטח בחלל.

חיסכון משמעותי במקום ויצירת אשליית גודל בחלל

חדרי שינה, ובעיקר כאשר מדובר בחדרי שינה בדירות מודרניות, או דירות קטנות במיוחד, סובלים ממרחב יחסית מצומצם, שצריך להכיל, במקרה הטוב, ארון ומיטה, ובמקרה המורכב יותר, גם פינת עבודה/ למידה, ואפילו מרחב צנוע למשחק.
ארונות עם מראה הם למעשה פריט הריהוט האולטימטיבי לחדרים אלו, בניגוד לארונות עם דלתות בפתיחת ציר, ארונות הזזה, מאפשרים לכם למקם רהיטים, ממש בסמוך אליהם, כל עוד נשמרת הגישה. שילוב של מראה בארונות הזזה, מאפשר להגדיל עד הכפלה של שטח החלל, גם בזכות ההשתקפות, וגם בזכות מיקום הארון מול מקור תאורה, טבעי או חשמלי, שמרחיב ומכפיל את התאורה במרחב.

שילוב המראה

שילוב המראה הוא גולת הכותרת בארונות הזזה, מלבד היתרונות, שכבר מנינו בדבר הכפלת התאורה בחלל, בהתאם למיקום הארון מול מקור של אור, וכן על ידי יצירת אשליית גודל של מרחב כפול, המראה היא אמצעי כל כך פרטי וחיוני בחדרי שינה, שעל-פי רוב, משמשים אותנו להתארגנות, התגנדרות, ומהווים עבורי מרחב לביטוח עצמי. מראות בארונות הזזה, מכסות שטח רחב, ונותנת מענה הולם לצרכים אלו.

מראה אלגנטי, שתמיד אופנתי

השינויים הדינאמיים בעולם העיצוב, מביאים למגמות חדשות מדי שנה, פריטי ריהוט רבים, יקרים וכבדים מדי מכדי להיות מוחלפים בתדירות כה גבוהה. יתרון מובהק נוסף, שניתן לקבל בשילוב ארון הזזה עם מראה בחדרי השינה, חדרי המגורים, המשרד הביתי, המשרד המסחרי, ואפילו המטבח הוא היכולת לשמור על מראה אלגנטי, ששומר על הרלוונטיות שלו לאורך זמן.

אופציה לשילוב גם בארונות קטנים

אם הקונוטציה הראשונה בכם, כאשר אתם חושבים על ארונות הזזה עם מראה, שמדובר בארון גדול ומסיבי במיוחד, המצריך שטח רב, הרי שיש לנו בשורות בשבילכם! המראה יכולה להשתלב גם בארונות הזזה המגיעים עם 2 דלתות בלבד, ובכך ניתן בהחלט לקבוע, שמוצר זה הופך להיות אידיאלי גם בחללים קטנים במיוחד.

אופציה לשילוב גם עם עיצובים דקורטיביים

ארון הזזה עם מראה הוא לכשעצמו משמש כפריט ריהוט דקורטיבי, אולם מטיבי הלכת ואוהבי הסגנון בוודאי ישמחו לשמוע, שניתן לשלב עמו אלמנטים דקורטיביים, שיעניקו לו מראה יוקרתי אף יותר.
כאמור, ארונות הזזה עם מראה, הם פריט ריהוט אשר חוסך במקום אחסון ובמרחב, אין כל צורך לדאוג לארגון החדר כך שלא יפריע לפתיחת הארון, החלל מגדל רושם גדול, רחב ומואר יותר, נם ניתנים להתאמה גם לחללים קטנים, ונשארים אופנתיים ומלאי סגנון לאורך זמן.

קראו אודות ארונות פתיחה

Recent Posts
ארונות פתיחהחדרי ארונות יוקרתיים