חדרי ארונות קטנים, כדאי להשקיע ?

חדרי ארונות פופולאריים מאוד דווקא בדירות גדולות ובבתים מרווחים, הם מאפשרים לרכז את כל הנדרש לנו מבחינת אחסון, ותורמים לארגון הבית. פעמים רבות, דווקא כאשר מרחב המגורים או העבודה קטן וצר יחסית, קשה מאוד לחשוב , היכן ניתן לשלב את חדר הארונות. אם התפנה לכם חצי חדר, ואתם שוקלים אם להסב אותו למשרד קטן או פינת משחק ויצירה? במקום זאת, כדאי שתשקלו להסב אותו דווקא לחדר ארונות קטן! מדוע כדאי להשקיע בחדר ארונות, גם אם אין מקום לחדר ארונות גדול?

חיסכון במקום ובמשאבים

אחד היתרונות המובהקים של שילוב חדרי ארונות קטנים במרחב המגורים והמשרד שלכם הוא, שניתן לרכז את כל הנדרש לאחסון במקום אחד ובמרחב אחד. חדר ארונות קטן בנוי באופן כזה שהוא ממקסם את החלל, ולכן מבצע שימוש מיטבי בעומקו ובגובהו. בנוסף, כיוון שיצרתם שטח מוגדר לאחסון הפריטים במרחב המגורים שלכם, במיוחד אם הוא קטן, תוכלו לשלוט אף יותר במה נחוץ, ומה ניתן להעברה, מסירה או מכירה, ותרוויחו בית מאוורר יותר, והפלא ופלא גם מרווח יותר.

חדרי ארונות קטנים – נגישות גבוהה יותר לפריטים

כמה פעמים קרה, שבחרתם דווקא את הפריטים, שנמצאים בקדמת הארון? אותה מגבת, אותה חולצה, ג'ינס, אותם זוגות לבנים, באופן טבעי, ובמיוחד, כאשר אורך החיים לחוץ ודחוס, אנו מוצאים את עצמנו עם שפע, שכלל לא נגיש לנו. חדרי ארונות קטנים, מספקים תצוגה מודולרית ומותאמת לצרכים שלכם באופן אופטימלי, תוכלו לאחסן בתוכם את כל סט המצעים שלכם, גם אלו, שלא הנחתם על המיטה כבר מספר שנים, תוכלו לסדר את המגבות מאזור ייעודי, תהיה לכם נגישות לכל החולצות והמכנסיים שלכם, מבלי שתצרכו לנבור פימה לעומק, ולהפוך את הסדר, שכה עמלתם עליו. חדרי ארונות קטנים הופכים את כל סגנון החיים שלכם לפשוט, קל ונגיש יותר.

להפיק הרבה יותר ממרחב המחיה שלכם

פיזור ארונות בבית בהחלט עשוי לתת מענה לכל הנדרש לאחסון, אבל גם דורש מקום רב, מחדרים, שבין כה וכה הם קטנים. למעשה ארון ממוצע בעל שתי דלתות יגבה מהחלל שלכם קרוב לשני מטרים. זהו מרחב גדול יחסית לחדרים הסטנדרטים, המשתרעים על שטח של 12 מטר מרובע בממוצע. כלומר עשירית משטח החדר שייך לארון. מעבר לתחושת הסגירות והחנק, המגבלה של הצבת הריהוט בחלל, יש פה אובדן שטח פוטנציאלי משמעותי. וכאשר מדובר עד 3-4 ארונות כאלה, אתם למעשה מפנים שטח של חדר אחד (בעוד חדרי ארונות קטנים לא דורשים יותר מחצי חדר)
דמיינו לעצמכם מה תוכלו לקבל, כאשר תפנו את הארונות הכבדים, ותעבירו את האחסון הביתי שלכם אל חדרי ארונות קטנים. תוכלו ליצור פינות ישיבה, קריאה, משרד קטן, ואפילו פינת משחק ומשפחה.חדרי ארונות קטנים, הם פתרון גדול לאנשים, שרוצים להפיק הרבה יותר מהשטח שלהם.

חזרה לקטלוג חדרי ארונות

 

חדר ארונות קטן מעוצב על ידי בלס דיזיין

Recent Posts
חדשות וטיפים, חדר מעוצב עם ארון הזזהחדר ארונות מודולרי - בלס דיזיין