ארון הזזה לבן

ארונות הזזה הפכו במהלך השנים האחרונות לאחד מאמצעי האחסון הפופולאריים ביותר בישראל, כאשר יותר ויותר משפחות מעדיפות לוותר על ארונות הבגדים משלובי דלתות פתיחה ועוברות לארונות הזזה. הפופולאריות ההולכת וגוברת של ארונות ההזזה, נובעת על רקע היתרונות הרבים הממתינים לכם בכל ארון הזזה לבן או בכל צבע אחר, כאשר בין היתרונות הבולטים תוכלו למצוא: חיסכון משמעותי בשטח (וזאת לנוכח העובדה שדלת הפתיחה לא קיימת), מנגנוני הזזה קלים ונוחים לתפעול, חזית מעוצבת אותה ניתן להתאים לסגנון העיצובי של החלל בו ממוקם הארון, וכמובן, גוף ארון מרווח המשלב בתוכו פתרונות אחסון אותם ניתן להתאים לכל צרכי האחסון הנחוצים לכם בכל חדר מגורים בו אתם בוחרים למקם את הארון.

מבחר גדול של דגמים

יתרון מרכזי נוסף ההופך את ארונות ההזזה לאמצעי האחסון הפופולאריים ביותר בישראל בשנים האחרונות, קשור להיצע ההולך וגדל של הדגמים המיוצרים בארץ או בחו"ל. כיום, בכל בית עסק המתמחה בהליכי ייצור, תכנון, עיצוב ושיווק של ארונות בגדים, תוכלו למצוא עשרות דגמים של ארונות הזזה בשלל צבעים, לרבות, ארון הזזה לבן הנחשב לארון הזזה פופולארי במיוחד לנוכח הצבע הניטראלי אותו ניתן להתאים לכל סגנון עיצובי של כל חדר מגורים. בין יתר סוגי ארונות ההזזה הממתינים לכם כיום תוכלו למצוא:

  • ארונות הזזה משולבי דלתות זכוכית – ארונות אלו מגיעים עם מסגרת דקורטיבית המיוצרת מאלומיניום, כאשר את חזית הדלתות ניתן למצוא בשלל צבעים עם אפשרות להדפסה על גבי דלתות הזכוכית.
  • ארונות הזזה משולבי מסך TV מובנה – ארונות אלו מגיעים עם מסך טלוויזיה מובנה בחזית הארון, כאשר ברוב המקרים מדובר בחזית המיוצרת מזכוכית.
  • ארונות הזזה כפריים – ארונות המיוצרים מעץ מלא ו/או עץ מעובד בסגנון כפרי או בסגנון רטרו ייחודי.

ודגמים נוספים של ארונות הזזה המגיעים בגדלים שונים. חשוב לציין, שלצד הדגמים המובנים של ארונות הזזה, תוכלו ליהנות גם משירותי תכנון ועיצוב של ארונות הזזה בהתאמה אישית מלאה. במקרים אלו, חזית וגוף הארון מיוצרים מחומרי גלם המותאמים לסגנון העיצובי המועדף עליכם, כאשר מידות הארון ניתנות לתכנון מדויק על פי גודל החלל בו תהיו מעוניינים למקם את הארון ובהתאמה מלאה לצרכי האחסון הנחוצים לכם בגוף הארון. כל הדגמים החדישים של ארונות ההזזה, משלבים בתוכם מנגנון הזזה נוח וקל לתפעול, וזאת גם במקרים בהם מדובר בדלתות הזזה מיוצרות מעץ מלא הנחשבות לדלתות הזזה במשקל כבד יותר מדלתות המיוצרות לצורך העניין מאלומיניום או זכוכית. הפיתוחים הטכנולוגיים של השנים האחרונות, אפשרו למעשה ייצור של מסילות הזזה בהן ניתן לפתוח ולסגור את הדלתות ללא הפעלת כוח ומאמץ, ולכן, זאת הסיבה שארונות ההזזה הפכו לפופולאריים גם בחדרי ילדים ונוער.

ארון הזזה לבן או צבעוני? מה עדיף?

כפי שציינו לעיל, ארון הזזה לבן הינו ארון ההזזה הנפוץ ביותר בישראל, וזאת לנוכח העובדה שהצבע הלבן יכול להתאים לכל סגנון עיצובי גם של חזית הארון וגם בהקשר העיצובי של חלל החדר בו ממוקם הארון. יחד עם זאת, ארונות הזזה צבעוניים מעניקים מימד עיצובי נוסף לחלל החדר ולמעשה יכולים להוות חלק אינטגראלי מעיצוב החלל. בכל הנוגע לשאלה: מה עדיף – ארון הזזה צבעוני או ארון הזזה לבן, התשובה חייבת להיקבע בהתאם לאופי העיצובי של חלל החדר. במידה ומדובר בעיצוב סולידי ורך, מומלץ לבחור בארונות הזזה לבנים, אך במידה ומדובר בחדרים עם עיצוב דינמי הנפוץ בעיקר בחדרי נוער וילדים, מומלץ לבחור בארון הזזה עם גוון עז יותר. חשוב לציין שמניפת הצבעים הממתינה לכם בדגמי ארונות ההזזה השונים, הינה רחבה ומרתקת, והדבר מאפשר לכם לבחור בין צבעי הקשת השונים. חשוב לציין שארונות הזזה לבנים כוללים גם ארונות המגיעים בגוון על בסיס לבן, לרבות, ארונות הזזה בצבע שמנת, בז' ואפור.

פתרונות אחסון חכמים בכל ארון!

הסיבה המרכזית בגללה יותר ויותר משפחות מעדיפות לרכוש ארונות הזזה, טמונה בעובדה ששטח גוף הארון מאפשר הטמעה של פתרונות אחסון חכמים הכוללים בין היתר: מערכת מדפים מתכווננת, יחידות תלייה נשלפות, קרש גיהוץ מתקפל מגוף הארון ופתרונות אחסון נוספים ההופכים את גוף הארון לאמצעי אחסון חכם ומתקדם יותר. פתרונות האחסון השונים, מיוצרים מחומרי גלם עמידים וחזקים ויחד עם זאת גמישים והדבר המבטיח לכם עמידות לאורך שנים. כיום, בכל רכישה של ארון הזזה לבן או בכל צבע אחר, תוכלו לשלב פתרונות אחסון חכם בהתאם לצרכי האחסון הנחוצים לכם ובהתאם למידות גוף הארון, וזאת גם במקרים בהם אתם רוכשים ארון הזזה מובנה אותו ניתן להתאים לצרכי האחסון הנחוצים לכם. חשוב לציין שפתרונות האחסון החכמים משלבים גם תאורת פנים בגוף הארון, דלתות הזזה חשמליות ופתרונות נוספים. במידה ואתם רוכשים ארונות הזזה במסגרת ייצור בהתאמה אישית, תוכלו ליהנות ממגוון גדול יותר של פתרונות אחסון אותם ניתן לשלב בגוף הארון.

ארון הזזה לבן

ארון הזזה לבן