בלס דיזיין

האדריכלים
שלנו

איש קשר קשרי אדריכלים ומעצבים – ניר בלס טל. 050-2557729

בארונות בלס דיזיין נתקלתי עוד כששיפצתי את ביתי שלי לפני 8 שנים בחיפה.

זוכרת שנסעתי אז לסניף בנתניה והכרתי את נחום שאח"כ הרחיק עד חיפה ומאוד עזר לי לתכנן את ארון הבגדים שלי…משימה לא פשוטה כלל ועיקר ומאז דרכינו לא נפרדו. הארונות הזזה של בלס דיזיין נפלאים, החל מהצירים הנוחים לתפעול דרך התכנון הפנימי הנוח ולבסוף חומרי הגמר היפים.

היום אני עובדת עם הסניף החיפאי, מה שמקל עליי ועל לקוחותיי שברובם מהצפון. העבודה מול הסניף החיפאי נעימה בזכות אופיר המעצב שמתפעל את החנות במקצוענות וביחסי אנוש מצוינים. כשלקוח מתלבט על ארון אני מיד חושבת על בלס דיזיין, אין בשוק הרבה מוצרים שיודעים לתת מענה כמעט לכל תכנון ולכל גובה ארון שנדרש. התוצאה תמיד יפה לעין וגם המחירים לגמרי סבירים. בקיצור, ממליצה בחום.

אדריכלית אסנת ברוקמן

 

לאילנה והצוות

רציתי לומר תודה ולציין שבלס דיזיין תהיה להבא בחירתי הראשונה בבואי לתכנן ארונות ומערכות מידוף בביתי, ואשמח להמליץ עליכם לחברי. שיתוף הפעולה המקצועי והמענה היצירתי שקבלתי לצרכים ולמגבלות המקום בביתי, משרה תחושת סיפוק וביטחון שיש למי לפנות ועם מי לעבוד.

זאת בנוסף לערך המוסף שבעשייה משותפת עם אנשי מקצוע אדיבים וסובלניים.

שובר שרית (:

 

 

כשאני מגיעה לחנות שלכם, אני תמיד מתקבלת בחיוך וחווה קבלת פנים חמה. החברה משפחתית, נעימה ומקצועית, השירות מכל הלב, המוצרים איכותיים ועדכניים, והעמידה בלוח זמנים מעולה. הייעוץ המקצועי וההכוונה לתוצאה הכי טובה עוזרים ביותר, אני מרגישה תמיד בבית.

תודה לאילנה, נחום, דנה, אתי וכל הצוות שמשרת אותי ואת לקוחותיי, המרוצים תמיד בנאמנות ובאכפתיות.

ליאורה שוורץ – מעצבת פנים