news

חדשות
וטיפים

דלת נסתרת לחדר הרחצה שבחדר השינה

רבים מאיתנו חולמים על חדר שינה כמו במלון מעוצב. חשוב לנו שיהיה מודרני ומינימליסטי עיצובית ושיהיה צמוד לחדר רחצה מפנק אך נסתר שיוסיף למראה העכשווי והנקי של החדר. תשמחו לדעת שאתם יכולים להגשים חלום זה ובקלות. במערכת ארונות הזזה חדשנית שעוצבה על ידי חברת בלס דיזיין משולבת דלת  הזזה הנפתחת לחדר רחצה נסתר והנראית ממש כמו חלק אינטגראלי מהארון כשסוגרים אותה.

ארון הזזה עם מראה
חדשות וטיפים, חדר מעוצב עם ארון הזזה

ארון שהוא חדר ארונות

נחום בלס מחברת בלס דיזיין, המתמחה בפתרונות אחסון יצירתיים ומגוונים, מספר על ארון שהוא גם חדר ארונות ומתאים לצרכים ותקציבים שונים

נחום מסביר ש"האופציה לשינוי ייעודו של חדר קיים והפיכתו לחדר ארונות אינו מתאים לרובנו מכיוון שאין באפשרותנו להקצות לו מקום כל כך גדול בבית".
לכן מציע נחום פתרון שהפך בשנים אחרונות לפופולארי ביותר בבירות העיצוב באירופה. "הפתרון פשוט", מסביר נחום, " לאלו שברשותם חדר שינה בגודל בינוני עד גדול אנו מייצרים ארון הזזה מרווח, שדלתותיו מרוחקות כ-100-80 ס"מ ממדפיו. כך נוצר חדר ארונות קטן, בקו ישר או בצורת האות חית, ששומר על הסדר בחדר ומאפשר להתלבש בתוכו". נחום גם מציע להוסיף לו  תאורה פנימית ומתקני אחסון חכמים כמו מתלים עם מנגנוני העלאה והורדה, מגירות נשלפות בטריקה שקטה, מראה על הקיר ועוד פתרונות ההופכים אותו לנוח ומזמין.

חדר ארונות עם דלתות הזזה

לרכוש ארון איכותי המותאם לנו אישית ובמחיר אטרקטיבי

ארונות בהתאמה אישית

לכל אחד מאיתנו בית/דירה שחדריו שבגדלים שונים, צרכים שונים של אחסון והעדפות עיצוביות אישיות ולכן היה נהוג בעבר לחשוב שכדי לענות על כל אלו עלינו לגשת ולהזמין ריהוט מנגר פרטי. מסתבר שלא עוד!!! אנחנו לא צריכים יותר להזמין מנגר שמראה לך כיצד יראה הארון בביתנו ע"י "איור" על נייר, שהיום קיים ומחר סוגר ונעלם ושמכונות העבודה שלו אינן עדכניות טכנולוגית.
ארונותיה וחדרי הארונות  המעולים של חברת בלס דיזיין מוצגים לפנינו באולמות תצוגה ברחבי הארץ, כך שאיננו צריכים לנחש כיצד יראו בביתנו, היא מעצבת אותם בהתאם לסגנוננו וצרכינו האישיים, מייצרת אותם במפעלה המשוכלל טכנולוגית ומתאימה אותם לבית, לצרכן ולאקלים הישראליים- כך אנו זוכים בכל היתרונות!

לא צריך לפתוח תוכנית חסכון כדי לרכוש ארון!

למרות כל יתרונותיהם של מוצריה של בלס דיזיין, מוצעים מוצריה ללקוחותיה במחירים הוגנים ואטרקטיביים המתאימים לכל כיס.

ארונות לחדר קטן של המעצב עמית ישראל
חדר שינה קלאסי מעוצב

ארונות טלויזיה עם פטנט בלעדי המשפר את הצפייה

לאחרונה החלו רבות מחברות הארונות לשווק ארונות משולבי טלוויזיה. מסתבר שכמו בכל דבר ועניין גם בכך כדאי להבין!
גם בלס דיזיין מציעה פתרון לחדרי שינה קטנים ולאוהבי העיצוב המינימליסטי, ומאפשרת שילוב טלוויזיה ומערכת מולטימדיה אינטגראליים בדלתות ההזזה אבל מאבזרת אותן, לטובת לקוחותיה, בפטנט ייחודי ובלעדי של החברה המיובא מאירופה!

הפטנט מייתר את הצורך לצפות את הטלוויזיה בזכוכית המחפה את הדלת, עובדה המשפרת באופן ניכר את חווית הצפייה והסאונד, מאריכה את חיי הטלוויזיה ומקלה על החלפתה.

בנוסף, משולבות מסילות משוכללות המאפשרות פתיחה וסגירה נוחות וקלות, למרות משקל הטלוויזיה.

ארון עם טלוויזיה וארון מודלרי

ארונות הזזה הם פתרון אחסון פרקטי ועיצובי המתאים בעיקר לחדרי השינה

נחום בלס, מומחה בעל שם בתחום, מסביר מהם הדברים החשובים ביותר שעלינו לדעת בבואנו לרכוש ארון הזזה

הכלל החשוב ביותר בבחירת ארון הזזה הוא לא להתפשר על איכות המנגנונים והפרזול!

בעוד שדלתותיו של ארון פתיחה נעות על צירים, המנגנונים של ארונות ההזזה מסובכים יותר ופגיעים לשחיקה. לכן חשוב מאוד לבחור בחברה מוכרת ובעלת שם שמשתמשת במנגנונים האיכותיים ביותר ולא להתפשר על פחות. נחום נותן כדוגמה את חברת בלס דיזיין ככזו המשתמשת במנגנונים הטובים מאירופה עם פטנט נעילה למסילה שהם הדבר החשוב ביותר בארון הזזה!, בפרזול וחומרי הגלם האיכותיים בעולם, ובטכנולוגיות מתקדמות.
כדאי שלא לוותר ולרכוש ארונות הזזה בעיצוב וטכנולוגיות מהמתקדמים בעולם.
בלס דיזיין היא אחת החברות המובילות בעיצוב וייצור ארונות ההזזה בארץ. מערכת גלגלי המתכת של דלתות ההזזה, הייחודיים לחברה, הם מהמשוכללים בעולם (שלא כמו הסטנדרט בארץ: התקנת גלגל מאחורי הדלת ובצמוד לה), מובנים במרכז הדלת, חובקים את המסילה, נעולים ונעים איתה ולכן מחזיקים שנים רבות וללא תקלות. המסילות מאובזרות במברשות כנגד אבק, והארונות במגירות נשלפות ומתלים משוכללים, ההופכים את הארון ליפהפה ולנגיש גם מבפנים.

לא פחות חשוב: אחריות ושירות

לקוחותיה של בלס דיזיין יכולים לישון בשקט! החברה מחזיקה בתו האיכות והשירות, המבטיח ללקוחות שקט נפשי בקניית המוצר, מעסיקה את צוות המתקינים המקצועי בארץ ומציעה 8 שנות אחריות מלאות למוצריה!
כל אלו מבטיחים לכם שרכשתם ארונות בעלי פתיחה וסגירה שקטה וחלקה של דלתות הארון לאורך שנים, ללא כל רעש, ללא תקלות וברמת גימור מושלמת.

ארון עם טלויזיה בחדר השינה
חדשות וטיפים לחדר עם ארונות מעוצבים