פינוקים ושכלולים בארונות

בלס

ארונות הבגדים של פעם השתכללו עם השנים וכבר אינם עשויים בסגנון הארגז, חברת ארונות ישראלית מציעה ארונות בשילוב טלוויזיה וזכוכיות עם ליטושים, שהם המילה האחרונה ממילאנו ובמחיר נגיש ונוח

מנגנוני הפתיחה והסגירה אמנם השתכללו עם השנים אך מסילות מחורצות נשארו קשות לניקוי, וכשלכלוך מצטבר במסילה פתיחת הדלת הופכת קשה ומסורבלת. בחברת בלס דיזיין מייצרים ארונות עם מסילות אלומיניום חלקות, יפות וקלות לניקוי, כאשר הגלגלים מובנים במרכז הדלת במקום להיות צמודים לה. בנוסף למנגנוני הפתיחה, נוספו לארונות פונקציות ושכלולים רבים שבעבר ניתן היה רק לחלום עליהם.

38 שנות מצוינות בייצור ארונות קיר המעוצבים בהתאמה אישית

בשנת 2003, פתח נחום בלס שהתמחה בתחום ארונות ההזזה משנת 1977 את חברת בלס דיזיין הידועה, המתמחה בייצור ארונות קיר בהתאמה אישית, המאובזרים בדלתות הזזה או פתיחה ובחדרי ארונות. עם השנים השתנו עיצובי הארונות. הצבע הלבן, נותר הפופולרי ביותר בעיצוב הבית הישראלי אך לו נוספו זכוכיות בדרגות שקיפות שונות, מראות, פורמייקות מודרניות בגוונים, טקסטורות וגימורים שונים וכולם במראה מודרני ויוקרתי. אל קולקצית הארונות נוספו פתרונות לסגירת נישות, ארונות טלויזיה ועוד, כולם ניתנים להזמנה בעיצוב וגדלים אישיים המתאימים בדיוק לצרכיו ורצונותיו של כל לקוח.

 מגוון פינוקים ושכלולים באבזור הארונות

גם תוך הארון השתנה ללא הכר. מעבר לפרזול האיכותי האירופאי שבלס דיזיין מספקת, היא מוסיפה לארון מגוון פינוקים ושכלולים. הארון או חדר הארונות מאובזרים במדפים נשלפים, אביזרי תלייה, מגירות ועוד וניתן אפילו להוסיף תאורה ייחודית בין המדפים וחללי האחסון, המקלה על ההתמצאות בין הבגדים ומוסיפה לארון יופי, פונקציונאליות וייחודיות. לרוצים לראות טלויזיה במיטה, מציעה החברה פתרונות לשילוב טלויזיה בדלתות ההזזה של הארונות! החברה אף זכתה במקום הראשון, ע"י קהל המבקרים, בתחרות תעשיות הריהוט עם ארון לוצ'י, המשלב טלוויזיה היוצאת מצד הארון וניתנת לכוונון הזווית, ופסי תאורת LED הנדלקים על ידי נגיעה – ממש מדע בדיוני!

חידושים

כשאנחנו מתכננים חדר ארונות ללקוח , אנו מקפידים לברר קודם כל מה הם הצרכים הפונקציונלים ומתאימים את הפתרונות העיצוביים על פי הדרישות. מאחר ויש לנו ניסיון רב בייצור הרכבה ועיצוב חדרי ארונות , אנו בוחרים להשתמש בחומרי גלם מאירופה,ואף מפתחים מוצרים משלימים ההופכים את חדר הארונות לנוח, יעיל, איכותי ונגיש. מוצרים אלו מאפשרים לנצל את השטח באופן יעיל , אם יש צורך אנו מעצבים מתלים ייעודיים, פתרונות אחסון לנעליים, מגירות ומדפים המוארים בתאורת לד, פתרונות תליה מכניים המאפשרים הרמת והורדת פריטים מקו הראיה , וכמובן שימוש במברשות אשר שומרות על ניקיון המסילות ומאפשרים תזוזה חלקה של הדלותת.

Recent Posts
ארון עם טלויזיה משולבתחדרי ארונות