ארונות פתיחה – קלאסיקה מודרנית

ארון בגדים הוא אחת הבחירות המשמעותיות בחלל: יש מעצבים שאף מגדילים ומעידים כי בחירת הארון בהכרח מגדירה את סגנון העיצוב שייבחר לחלל, התאמת הריהוט המשלים והחיפוי המתאים להעצמת החוויה. היכן וכיצד לשלב באופן מיטבי ארונות פתיחה מעוצבים?

בחירת ארונות לחדרי שינה

חדרי שינה יותר מכל נדרשים למקום אחסון מרבי, כזה המצליח למקסם את השטח בחלל. ארונות פתיחה ניתנים לבניה והרכבה מהרצפה ועד התקרה, ובכך תורמים למראה אחיד ונקי. בחירה בגוונים בהירים לדלתות תתרום רבות לאשליית גודל בחללים קטנים, ואף להיפ – תאזן את התחושה במרחב בחללים גדולים.

כיצד ליישם ארונות פתיחה בחללים ארוכים וצרים?

דרך מעניינת, שממקסמת את המרחב, וממתנת את המתח, שנוצר כתוצאה ממבנה החלל, היא פיצול ארון בגדים אחד עם 6 דלתות ל 2 ארונות בני 4 דלתות ו 2 דלתות. הפיצול הא- סימטרי יאפשר למקם את הארונות בנפרד בחלל, בין רהיטים שונים, ויתרום לתחושה מאווררת.

בחירת ארונות לחדרי ילדים

ארונות מעוצבים לחדרי ילדים יכולים להיות שימושיים לשנים רבות. הם נבדלים מארונות עבור חללים אחרים בזכות צבעוניות שמחה, המשתלבת באלמנטים השונים כמו ידיות, מנגנון, מגרות בצבע, המנוגד לדלתות הארון ועוד.
בחדרי ילדים הדגש מושם על רמת נגישות ושמימות גבוהה, שתתאפשר על ידי אלמנטים מודולריים מעולם הפרזול, פתיחה וטריקה שקטה של הדלתות, הגעה גם למקומות מרוחקים וגבוהים והפרדה פנימית לתאים רבים, שתתרום לתחושה של ארגון וסדר.

בחירת ארונות מעוצבים למשרדים

תפקידם הקלאסי של ארונות המשרד הוא להוות מרחב לאחסון ותצוגה של פריטים, אך תפקידם העיצובי הוא לתרום למיצוב ולתחושה נעימה בחלל. תחושה, שתתקבל בזכות חיפויים קלילים, שילוב של חיפוי זכוכית עבור הדלתות, או אולי אף מראה, יצירת תכנית מידוף איכותית, שתאפשר הגעה גם למקומות גבוהים ומרחוקים, תוספת של אמצעי פרזול לתליית מעילים, בגדים, מתקנים לנעליים ועוד. למעשה, ניתן ליצור ארונות משרדיים, שנותנים מענה פונקציונאלי, ממש כמו בית, הכל בהתאם לאפיון הפרויקט ודרישת הלקוח.

בחירת ארונות פתיחה מעוצבים עבור חלל המגורים.

אחד היתרונות המרכזיים של ארונות פתיחה הוא שהם משתלבים באופן מושלם בחלל, ובכך מדמים תחושה של קיר. ניתן למקסם את השטח, הנוצר בזכות דלתות הארון ולשלב על גביו אלמנט עיצובי, בין אם מראה, אשר תכפיל את תחושת האור (תלוי במיקום הארון) והמרחב בחלל, ובין אם הדפס צבעוני, לשחק עם רמות הגימור, וליצור עולם שלם של פתרונות אחסון ממש בהישג היד, בזכות מגירות מובנות, מדפים ומחברים.
ארונות פתיחה מהווים פתרון אסתטי לכל מרחב בבית, משמשים כאלמנט פונקציונאלי במעטה מסוגנן בחדרי שינה, תורמים רבות למקסום החלל וחווית המשתמש בחדרי ילדים, וכן משתלבים היטב כחלק מקירות הבית בחללי המגורים. ניתן כיום להזמין ארונות פתיחה בהתאמה אישית ובגמישות מלאה, בהיבט המידות וכן בהיבט רמת גימור הפנים והחוץ.

בואו להתרשם מארונות הפתיחה שלנו,  כמו כן חברת בלס מציעה ארון בגדים עם טלוויזיה במבחר עיצובים אישיים.

Recent Posts
חדרי ארונותחדר ארונות מעוצב על ידי בלס דיזיין