יתרונותיהם של חדרי ארונות

בעבר ארונות לאחסון בגדים היו תופסים חלקים נכבדים בחדר השינה של ההורים, הילדים ולעיתים גם בסלון. בעשורים האחרונים פותחו פתרונות אחסון יצירתיים המאפשרים לתכנן ולעצב חדר ארונות ייחודי שיהיה מעוצב ומתוכנן היטב בדיוק לפי הצרכים והכמות של האביזרים הקיימים בבית. תוכלו לאחסן בארון8 זה כל דבר: נעליים, בגדים, אביזרים, חגורות ועוד. הכל מתוכנן לפרטים המדויקים, המדפים מסודרים בצורה מדהימה, הגימור יוצא דופן, מגירות שנשלפות עבור אחסון עדין כמו לבנים, מוטות תלייה עבור הבגדים שכבר הספקתם לגהץ ולבסוף, מעמד לנעליים שנמצא בתוך ארון נעליים מעוצב, שעוזר לשלוף בלי להסתבך את הנעל המתאימה להופעה שבחרתם.

הרבה אנשים נוטים להיצמד להרגלים הישנים ומחפשים לרכוש ארונות נוספים בכדי להגדיל את יכולת האחסון בבית. אולם, ככל שרוכשים ארונות נוספים מבלי לשים לב, תופסים נתח רב יותר בחדר, דבר שמונע יכולת תנועה חופשית, אי מציאת פריט לבוש אופטימלי והרבה כאבי ראש. כשמדובר בחדר מותאם בדיוק לפי הצרכים, מדובר על גמישות – ארונות מסוג זה קיימים במגוון גדלים ושלל צבעים. ניתן להתאימם לעיצוב החדר ואפילו לעצבם בצורה שונה וייחודית. בנוסף, חשוב למצוא את המיקום הנכון שיעזור "לשלוף" בכל מצב וזמן את ההופעה המתאימה לכל אירוע. היום ניתן לבחור כיצד הארון ייראה, אילו אלמנטים עיצוביים ישולבו, היכן ימוקמו המדפים, היכן יוצבו מוטות התלייה וכדומה, והכל בשביל הנוחות.

הסוף לבגדים המפוזרים

זוכרים את הימים בהם הייתם מגיעים הביתה, הארון היה מפוצץ ולא היה מקום אפילו לבגד אחד נוסף? בזכות פתרונות אחסון יצירתיים תוכלו ליצור חדר ארונות מותאם אישית ותוכל לאחסן בו בצורה מדויקת את כל הבגדים והאביזרים, תוך תכנון אישי ולפי הצרכים. לפעמים הייתם מוצאים את עצמכם אוספים כמויות של נעליים מפוזרות, נתקלים בקפלי בגדים ונלחמים שלא יפלו מהמדפים – הכל בגלל חוסר מקום ואחסון נכון. היתרון הגדול בחדר ארונות נמצא בפרטים הקטנים: חשוב מאוד לשים דגש על המיקום: על פי רוב, בחירת המיקום אינה אידאלית ולאחר מכן חשים שהוא לא ממצא את הפוטנציאל שלו. רצוי למצוא מקום שתהיה אליו גישה נוחה לכל בני הבית, כולל הילדים הקטנים. אחרי שמצאתם את המקום המושלם והנוח, יש לחשוב על החומרים מהם תרצו להרכיב את הארון. מומלץ לדאוג ולהקפיד שתהיה הגבהה קלה של הארון בכדי למנוע כניסה של מים. אבל זוהי לא אמורה להיות הדאגה שלכם, הדבר האחרון שיוביל אתכם לחדר איחסון מנצח הוא בחירה באנשי מקצוע איכותיים, כאלו שיודעים להפוך את צרכיכם למציאות, הכל תוך הקפדה על איכות ומקצועיות שלא מתפשרים על התוצאה הסופית.

תכנון ועיצוב  – מה חשוב לדעת?

הליכי תכנון ועיצוב של חדרי ארונות, מיועדים לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין/ת ליהנות מכל היתרונות המופיעים לעיל בכל הנוגע להקמתו של חדר ארונות בסביבת המגורים. כיום, ברוב דירות המגורים החדשות שנרכשות מקבלן, מוקצה שטח ייעודי להקמתו של חדר ארונות כחלק בלתי נפרד מיחידת ההורים, כאשר את מימדי השטח המיועד לצרכי הקמת חדר ארונות, ניתן להרחיב במידת הצורך באמצעות שינוי תכנוני של יחידת ההורים וזאת במסגרת הליכי עיצוב פנים. כמו כן, הליכי התכנון והעיצוב ניתנים ליישום בכל חדר או חלל מגורים אותו מייעדים מראש לצורך כך, כאשר ככל שהשטח העומד לרשותכם מרווח וגדול יותר, כך תוכלו ליהנות מהיצע מגוון יותר של פתרונות אחסון חכמים ומתקדמים.

בשורה התחתונה, ניתן לתכנן ולעצב חדר ארונות לכל גודל שטח נתון, כאשר מלאכת התכנון נעשית בהתאם לצרכי האחסון הנחוצים לכם בסביבת חדר הארונות.

פתרונות אחסון מתקדמים  – מה הם כוללים?

הקמתם של חדרי הארונות בסביבת המגורים, הינה פעולה המאפשרת ליהנות בין היתר מפתרונות אחסון חכמים ומתקדמים המותאמים לכלל צרכי האחסון הנחוצים בחלל החדר. פתרונות אחסון אילו ניתנים לשילוב בכל גודל חלל ייעודי לצורך הקמת חדר ארונות, כאשר בין יתר פתרונות האחסון החכמים והמתקדמים ביותר כיום תוכלו למצוא:

  • מתקני תלייה נשלפים לחולצות מכופתרות ומכנסים
  • מתקני תלייה נשלפים לחגורות ועניבות
  • מתקן גיהוץ נשלף
  • מראות צד נשלפות
  • סלסילות נשלפות
  • מתקן ייעודי לנעליים
  • מערכות מידוף מתכווננת המאפשרת שינוי מודולארי של גובה מדפי האחסון בהתאם לצורך.

בנוסף, פתרונות אחסון נוספים המותאמים ברמה האישית לצרכי האחסון הנחוצים לכל אחד ואחת מביניכם בהתאם לגודל השטח הייעודי של החדר.

דגשים מקצועיים

על מנת להבטיח לעצמכם חדרי ארונות מעוצבים מצד אחד ופונקציונאליים מצד שני, אנו ממליצים להגדיר בצורה הרחבה ביותר את צרכי האחסון הנחוצים, וזאת בהתאם לסוג ואופי פריטי האחסון אותם אתם מתכוונים לאחסן בחדר מתוכנן. כמו כן, מומלץ להקדיש מחשבה יתרה בכל הנוגע לאופן חלוקת תאי האחסון בתוך חלל החדר הייעודי, כאשר פתרונות האחסון המתקדמים המופיעים לעיל, יסייעו ליצור סביבת אחסון פונקציונאלית ומיטבית המותאמת לכל צרכי האחסון אותם הגדרתם לעצמכם.

דגש מקצועי נוסף בנוגע לתכנונם קשור לחומרי הגלם מהם מיוצרים מדפי האחסון ופתרונות האחסון השונים בחלל החדר: הקפדה יתרה על חומרי גלם איכותיים תאפשר ליהנות מחדרי ארונות המתאפיינים בעמידות גבוהה ורבת שנים. כמו כן, חשוב ומומלץ להתייחס למקורות התאורה המלאכותית בחלל החדר, כאשר גם בנושא זה תוכלו ליהנות מפתרונות תאורה חכמים הניתנים לשילוב בתוך חדר הארונות, לרבות ספוטים המוטמעים בגוף מדפי האחסון.

כל האפשרויות

השילוב בין פתרונות האחסון החכמים והמתקדמים המוצעים לכם לסביבת חדרי ארונות, בשילוב כם הליכי תכנון קפדניים לייצורם, מאפשרים לכל אחד ואחת ליהנות מעולם מרשים ומגוון של אפשרויות לצרכי עיצוב חדרי ארונות. את חדרי הארונות תוכלו לעצב בהשראת תאי מדידה בבוטיקים המובילים ביותר בעולם או בהשראת כל סגנון עיצובי אחר המועדף עליכם, בין אם מדובר בעיצוב מודרני והייטקיסטי לחדר הארונות ובין אם מדובר בעיצוב כפרי המשרה חמימות ואווירה רומנטית בחדר הארונות.

חדרי ארונות יוקרתיים בשילוב דלתות הזזה ידניים ו/או חשמליים

מלאכת התכנון והעיצוב הקפדנית של חדרי הארונות, מאפשרת ליהנות מהיצע מרשים ומגוון של חדרי ארונות יוקרתיים המתאפיינים בין היתר בקו עיצובי מודרני ונקי, פתרונות אחסון חכמים, פתרונות תאורה מתקדמים לסביבת החדר ושילובם של אלמנטים דקורטיביים נוספים בשטח החדר. במידה ותהיו מעוניינים ליצור הפרדה ו/או חציצה בין שטח חדר הארונות לחלל חדר השינה, תוכלו לעשות זאת באמצעות דלתות הזזה דקורטיביות המופעלות באמצעות מנגנון הזזה ידני או חשמלי לבחירתכם. ייצור דלתות הזזה לחדרי הארונות, מתאפשר כיום באמצעות היצע הולך וגדל של חומרי גלם, החל מזכוכית מודפסת המאפשרת לכם ליצור אלמנט עיצובי נוסף בחלל חדר השינה, דרך דלתות עץ מלא ועד לדלתות הזזה המיוצרות משילוב של חומרי גלם כגון: אלומיניום, עץ וזכוכית. מנגנוני ההזזה המודרניים, מאפשרים לכם ליהנות ממנגנון הזזה קל ונוח ללא קשר למשקלן של דלתות ההזזה, כאשר בנוסף לאופציית ההזזה הידנית עומדת לרשותכם האפשרות ליצירת מנגנון חשמלי הפועל בלחיצת כפתור ייעודי להזזת הדלתות מצד לצד.

חשוב לזכור שהייצור הינו הליך מקצועי המשלב בתוכו תכנון פונקציונאלי של סביבת החדר בהתאם לצרכי האחסון הנחוצים לכם, הקפדה יתרה על שילובם של פתרונות אחסון מתקדמים, וכמובן, מתן דגש לאלמנט העיצובי של חדר הארונות. אצלנו בחברת BALAS DESIGN, תוכלו ליהנות מהליך תכנון, עיצוב וייצור של חדרי ארונות המשלב את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בענף, חומרי הגלם האיכותיים ביותר ותשומת לב לפרטים הקטנים במסגרת מעורבותם של צוות המעצבים והאדריכלים שלנו לאורך כל הדרך. למידע נוסף אודות פתרונות הייצור והתכנון שלנו לחדרי ארונות ולהיכרות מעמיקה עם פתרונות האחסון החכמים והמתקדמים שלנו, אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר.

לשיחת ייעוץ מקדימה חייגו עכשיו: 09-8655907

מחפשים ארון הזזה לבן עם מראה? דברו איתנו עוד היום!

Recent Posts
ארונות פתיחה בלס דיזייןארונות הזזה עם מראה