ארונות הזזה עם מראה

ארונות הזזה עם מראה הפכו עם השנים לטרנד עיצובי חדש שמוסיף למראה הסולידי והמיוחד של החדר. אם אתם אוהבים תוספת של ריהוט שונה ואינטליגנטי, תוספת של ארונות הזזה עם מראה יכולה להיות תוספת של הרבה נפח ואור לחדרים בהם ימוקמו ארונות אילו. בכל מקום בו תבחרו למקם ארון הזזה עם מראה תוכלו לראות את השוני בתוצרת העיצוב – כיצד המראה הופך למקצועי יותר, לאלגנטי והכי חשוב סולידי.

כמה דלתות צריך?

אם אתם חולמים על עיצוב הבית שמתכתב עם צבעים מסוימים כמו שחור ולבן, דעו שאתם יכולים לעצב אילו רהיטים שמתחשק לכם שיהיו תואמים לעיצוב המיוחל. הארונות ניתנים לשינויים לפי הצרכים – ניתן לעצבם ולהתאימם לפי המידות אליהם אתם מייעדים אותם. אם קיימת התלבטות באילו חומרים כדאי להשתמש בתהליך עיצוב הארון, קיימת אופציית נגרות בהתאמה אישית שמסוגלת להפוך כל חלום שלכם לדמיון. יחד עם השילוב של העץ ותוספות של מראה, טקסטורות ואלמנטים שונים תוכלו ליצור ארון הזזה לבן עם מראה בעל 3 דלתות ואף 6 במידת הצורך. ארון הזזה עם מראה בעל 6 דלתות תופס נפח גדול בבית, ולכן חשוב מאוד להתאים עבורו את המידות הנכונות תוך הסתכלות כוללת על העיצוב. במקביל, יש לדאוג ששילובו יחד עם הרהיטים הנוספים בבית יהפוך בדיוק למה שחלמתם.

פתרון נקי

ארונות הזזה עם מראה הם האופציה היחידה שהתפתחה בעולם הטכנולוגי והפכה להיות הדבר הבא בכל מבנה. מדובר בארונות חסכוניים, כאלה שמלבד העובדה שהם מוסיפים מראה עיצובי ומודרני, גם יאפשרו מקום רחב יותר ומראה נקי לאורך זמן. אם אתם מתכננים לארח אורחים בקרוב, תדעו שגם אם יש לכם בלגן בארון או ששכחתם בטעות לסדר רגע לפני בוא האורחים, אין לכם מה לדאוג – בזכות הטכנולוגיה החדשה של הארונות הללו, קרי יכולת הזזת הארונות על מסילה, מוסיפה הסתרה מיידית תוך הזזה מהירה של הדלתות בחזרה למקומן. כך שכשהאורחים מגיעים, הם יכולים לראות ארון עם מראה, ארון בגדים עם טלוויזיה,  או "סתם" ארון הזזה לבן עם מראה אבל הם לעולם לא יבדקו מה מתרחש לכם אי שם מאחורי הדלתות.

איכות הארון

הרבה אנשים כבר הבינו עם השנים שלהתפשר על ארון פחות מאיכותי, לא משתלם לאורך זמן. במידה והחלטתם לרכוש ארון הזזה לבן עם מראה, חשוב שתבדקו את כל הפרטים הרלוונטיים, כגון: החומרים שבהם משתמשים בכדי לייצרו, האם טכנולוגיית ההזזה קיימת, כמות הדלתות בה אתם מעוניינים, שילוב של טקסטורות ועוד. חשוב מאוד לוודא את הפרטים הללו רגע לפני הרכישה, ואם אינכם מצליחים לעשות זאת לבד, ישנם הרבה אנשי מקצוע איכותיים, שיכולים לעזור לכם לבחור את הארון הנכון בדיוק לפי צרככם, זאת כדי לקבל ארון הזזה עם מראה עליו חלמתם.

ארון הזזה לבן עם מראה

ארון הזזה לבן עם מראה הוא אחד העיצובים הפופולרים ביותר, שמצד אחד שומר על מראה חלק ונקי, ומצד שני מאפשר גמישות לגבי מיקום המראה. בארון זה מדובר בהתקנה על מסילה חכמה, כך שניתן לבחור אילו מדלתות הארון תכלול מראה, דלת אחת, 2 דלתות או 3 ואילו מדלתות ארון ההזזה להשאיר בצבע לבן . שימוש במראה אחת כחלק ממכלול דלתות של ארון הזזה לבן עם מראה נחשב למועדף במקומות בהם יש גם צורך לאחסן פריטי בית שונים. כמו כן ארון זה משמש גם כארון תלבושות, למשל באזור ש"הוקצה" לפעילות ספורטיבית, כאשר בארון יוכלו להיות מאוחסנים גם אביזרי ספורט שונים וגם מלתחה ספורטיבית, מה שיקל את בחירת הביגוד המתאים לפעילות הרצויה.

יתרונותיו של ארון הזזה עם מראה

התקנה של ארון הזזה עם מראה בחדר השינה הינה פעולה המאפשרת ליהנות ממספר יתרונות מובהקים בכל הנוגע "לניצול" מיטבי של השטח העומד לרשותכם: מעבר לעבודה שארונות ההזזה המודרניים מתאפיינים ביכולת עמידות רבה יותר מבעבר, ומעבר לעובדה שארונות אלו זוכים לפופולאריות רבה לנוכח שימוש מיטבי של חלל המגורים, הרי שארונות הזזה עם מראה, מעניקים אפשרות ליהנות ממוצר רב שימושי: גם ארון אחסון פונקציונאלי המותאם לכל צרכי האחסון הנחוצים, וגם מראה ייעודית אשר תשמש אתכם כל פעם שתעשו שימוש בארון לצורך החלפת בגדים, איפור וכדומה. כמו כן, תוכלו ליהנות כיום מהיצע הולך וגדל של סגנונות עיצוב בכל הנוגע לייצור ארונות הזזה עם מראה, כאשר לרשות כל אחד ואחת מביניכם עומדת האפשרות לבחור מראש את גודל המראה ומיקומה בחזית הארון. יתרונות אלו ונוספים הפכו את קטגוריית ארונות ההזזה עם מראה לאחת מקטגוריות המוצרים הפופולאריות ביותר בתחום פתרונות האחסון לסביבת המגורים.

ארונות הזזה עם מראה בכל גודל אפשרי

ניתן ליצור ארונות אלה בהתאמה אישית למידות השטח העומדות לרשותכם לצורכי הצבתו של הארון בחלל החדר. כיום ניתן ליהנות מפתרונות ייצור מתקדמים המאפשרים לייצר ארונות הזזה בכל גודל אפשרי, החל מארון בעל דלת אחת המותאם לחדרי שינה קטנים יחסית, דרך ארונות הזזה עם מראה בעלי 2 או 3 דלתות לחדרי שינה מרווחים יותר, ועד לארונות גדולים בעלי 4 דלתות היכולים לשמש כמעין "חדר ארונות" ייעודי בתוך אחד מחדרי השינה הפנויים העומדים לרשותכם בסביבת המגורים.

מה חשוב לדעת בעת הרכישה?

כאשר מחליטים לרכוש ארון הזזה לבן עם מראה או ארון הזזה משולב מראה בכל גוון אחר, ישנם מספר אלמנטים שחשוב לבדוק ולהגדיר מראש: מהו גודל השטח המקסימאלי העומד לרשותכם בו תהיו מעוניינים למקם את הארון? מהם צרכי האחסון היומיומיים? איזה סוג של פריטי אחסון תהיו מעוניינים לאחסן בשטח הארון?
כמובן שגם חשוב לבדוק מאילו חומרי גלם יוצרו הארונות ומהם פתרונות האחסון הנכללים בשטח הארון.
חשוב גם לבדוק האם מוענקת אחריות על מרכיבי הארון, מהן עלויות הרכישה ומהן עלויות ההתקנה.

ארונות בהתאמה אישית

כיום, רוב היצרניות המובילות של ארונות הזזה מאפשרות ליהנות מפתרונות התאמה מלאים לכל סוגי הארונות אותם הן מייצרות, וזאת בהתאם לדגם הארון המועדף עליכם. רכישה של ארון הזזה לבן עם מראה או ארון הזזה משולב מראה בכל גוון אחר, ניתנת להתאמה אישית מלאה למידות הנחוצות לכם ולאופן חלוקת תאי האחסון הנחוץ. יחד עם זאת, חשוב לציין שקיים הבדל מהותי בין התאמה אישית של דגם הארון לבין הליכי התכנון, העיצוב והייצור בהתאמה אישית מלאה לסוג הארון הנחוץ לכם. הבדל זה נובע בעיקר מהתכנון האישי של מבנה הארון הנלווה לכל הליכי התכנון, העיצוב והייצור של הארונות עם או בלי מראה בהתאמה אישית מלאה. במקרים אלו ניתן להגדיר כל צורך אחסון שנחוץ, וכך להיחשף למגוון פתרונות האחסון המתקדמים ביותר המוטמעים בחלק מארונות ההזזה המודרניים, לרבות מתקני תלייה נשלפים, מתקן נשלף ייעודי לעניבות וחגורות, מתקן תלייה ייעודי למכנסים, קרוסלה או מתקן לנעליים בגוף הארון, קרש גיהוץ מתקפל וכדומה.
חשוב לציין שכל אחד מפתרונות האחסון החכמים והמתקדמים העומדים לרשות הלקוחות בקטגוריית ארונות הזזה, מותאם לצרכי האחסון הפרטניים של הלקוח ובהתאם לגודל הארון. לפיכך, ארונות הזזה בהתאמה אישית מלאה, החל משלב התכנון והעיצוב, דרך שלבי הייצור ועד שלב ההתקנה בבית הלקוח, מהווים את הפתרון האופטימאלי ביותר לצרכי אחסון בסביבה הביתית. יחד עם זאת, איכויות ארונות ההזזה המודרניים המיוצרים על פי דגמי עיצוב מובנים, יכולים לספק את המענה האידיאלי בלא מעט מקרים.

תחזוקת הארונות

ארון הזזה עם מראה, ללא קשר לגודלו ולשטח האחסון הנכלל בתוכו, הינו מוצר פרקטי ודקורטיבי כאחד לכל סביבת מגורים. יחד עם זאת, הימצאותה של מראה בחזית הארון, מחייבת אתכם לתחזוקה שוטפת בתדירות גבוהה (באופן יחסי כמובן) בכל הנוגע לניקוי כתמים ולכלוך העלולים להופיע על גבי המראה מעת לעת. בדומה לכל זכוכית מראה אחרת, גם זכוכית מראה המותקנת בחזית הארון, הינה זכוכית "רגישה" לסימני נגיעה בקצות אצבעותיכם, ולכן חשוב לדאוג לניקוי המראה באופן תדיר באמצעות ספריי ייעודי לניקוי חלונות ומשטחי זכוכית. את פעולת הניקוי מומלץ לבצע אחת לשבוע ו/או בהתאם לצורך, כאשר הניגוב חייב להיעשות באמצעות נייר סופג על מנת להימנע משריטות על גבי המראה.

ארונות גם לסביבת חדרי הרחצה

ארונות הזזה עם מראה, הפכו בשנים האחרונות לפתרון אחסון אופטימאלי לכל סביבת המגורים, לרבות חדרי אמבטיה ורחצה. כיום תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של ארונות תלויים או עומדים המגיעים עם מראה בחזית. ארונות אלו מיוצרים מחומרי גלם העמידים בפני מים וסביבה לחה. ארונות אלו ניתנים לייצור בהתאמה אישית מלאה וזאת בהתאם לגודל החלל הייעודי העומד לרשותכם בסביבת חדר הרחצה וצרכי האחסון הנחוצים לכם בו.

ארון הזזה עם מראה

ארון הזזה עם מראה

Recent Posts
חדר ארונות מעוצב על ידי בלס דיזייןארונות פתיחה