מה זה ארון רחף?

המהפכה בעולם ארונות הבגדים הביאה לנו עוד חידוש מקסים ומעוצב- ארון רחף, שכשמו, מעוצב כך שלמתבונן בו נדמה שהוא מנותק מהרצפה ומהתקרה ופשוט מרחף באוויר.

לעוף על זה

פטנט ייחודי של השנים האחרונות הוא ארון רחף. הפיתוח מאפשר יצירה של ארונות הזזה ללא צורך במסגרת, אותן מסילות חיצוניות בולטות, כך שהעיצוב הוא מושלם ונקי. ארונות עם דלתות רחף, בגלל המראה הנקי וגימור המושלם שלהן, יוצרות אשליה אופטית של ארון "מרחף", כאילו הוא מנותק מהרצפה בניגוד לכל חוקי המשיכה.

הרושם הזה נוצר בשל השינוי בעיצוב ארונות ההזזה שבעבר היו מאופיינים במסילות בולטות כלפי חוץ לעומתם, ארונות רחף הם ארונות ללא כל מסגרת, כאשר הדלתות מרחפות כביכול באוויר, ללא דפנות וללא מסילות, שכולן, כולל מנגנון ההזזה, נסתרות ונמצאות מאחורי הדלתות, מעל גוף הארון.מעבר ליופי והעיצוב הנקי, בשל העובדה שאותן דלתות רחף כבדות אינן נמצאות בתוך גוף הארון אלא מחוץ לו, מתקבל שטח אחסון רב יותר.

יתרונות ייחודים של ארונות רחף

כאשר אין מסילות גלויות ומסגרות בולטות סגירת הארון היא לא רק מושלמת אלא גם הרמטית, דבר ששומר על האבק מלחדור פנימה או להצטבר במסילות. כל ארון עם דלתות הזזה הוא נוח לשימוש אולם עם פטנט הרחף סגירת הארון היא מושלמת, שקטה וקלה, על אף שמדובר בדלתות כבדות ומסיביות.

מרחפים כל הדרך לקולב

פטנט זה הוא ייחודי ומספק לארון מראה יוקרתי, בשילוב עם נוחות, פשטות השימוש והחשוב ביותר- שטח אחסון רב יותר ועמידות הארון לאורך שנים. דלתות הרחף הן אמנם כבדות וחזקות וביכולתן לשאת משקל רב, אולם חזותם נותרת עדינה וקלילה. למעשה הן  כה חזקות עד שניתן לשלב מספר חומרים בעיצוב הדלתות, למשל עץ וזכוכית ביחד.

פטנט נוסף בארונות רחף הוא היכולת לייצר ארונות שהסגירה שלהן היא אחידה ובקו ישר, כך שכאשר הדלתות סגורות, לא ניתן אפילו לנחש שמדובר בארון, מאחר והוא הופך לחלק אינטגרלי מהקיר. ניתן אפילו לעטר את דלתות הארון בציורים יפים, כדי להעצים את האשליה שמדובר בקיר מקושט ולא בארון בגדים או חדר ארונות נסתר.

ארון רחף למשרד מודרני

ארון רחף מתאים לא רק לחדרי הבית אלא גם לעיצוב של משרדים, תוך יצירת מקום אחסון אסתטי במיוחד. המדפים בגובה משתנה יכולים להיות מעמד לקלסרים או למלאי של ציוד משרדי כאשר הארון ימשיך להיות מסווה כאחד הקירות. למעשה, אפשר להציב את הארון גם בחדר הקבלה של המשרד מבלי שיבלוט לעין.

לסיכום, ארונות רחף מעניקים לחלל מראה מהוקצע ומעוצב כאשר הם ממלאים את הפונקציונליות של כל ארון אחד רק יותר בסטייל. הרהיט הייחודי מחזיק מעמד לאורך זמן ומתאים עצמו לכל קיר כאילו היה חלק בלתי נפרד ממנו. הארונות הייחודיים מתאימים למרחב הביתי והמשרדי כאחד ומסוגלים לשדרג את עיצובם באמצעות ארונות עליהם מוטבע ציוד או טקסטורה.

קראו כאן אודות חדרי ארונות יוקרתיים

Recent Posts
חדר ארונות מודולרי - בלס דיזייןבחרו ארון עם המומחים של Balas