אביזרים לארונות המדריך המלא

אביזרים לארונות המדריך המלא

כיום אביזרים לארונות תופסים מקום נכבד בחלל הארון, קיים מגוון נרחב של אביזרים ופתרונות שונים לארונות פתיחה, ארונות הזזה, ארונות קיר, ארונות הזזה עם טלוויזיה וחדרי ארונות.

אך אין להתבלבל ולתת להם יותר מידי תשומת לב שתבוא על חשבון פריטים ״מסורתיים״ ( מדפים/תליה/מגירות) אחרים בארון או נוחות הארון, שצריכים להיות בעדיפות ראשונה בהתאמה של הארון. כמו כן עדיף להימנע מאביזר שנראה מאוד יפה או משוכלל אבל לאדם הספציפי אין צורך בו, משום שבהרבה אביזרים נעשית התאמה מיוחדת בחלל הארון אזי ברוב המקרים לא ניתן יהיה לשנות את הסידור פנים של הארון בצורה אחרת אחרי שהורכב או שיהיה צורך בשינוי משמעותי במבנה הארון שהורכב ויהיה כרוך בהוצאות מיותרות.

כדאי לחשוב ולתכנן את הארון לטווח ארוך. עדין, יש הרבה אביזרים שעונים להרבה אנשים על הצרכים הבסיסיים של היומיום, לדוגמה בארונות קיר המגיעים עד התקרה: מתקן תליה יורדת שמאוד מומלץ לתליה גבוה לשימוש יומיומי, בארונות הזזה / ארונות פתיחה: מתקן גיהוץ נשלף ומתקפל (שגם לא תופס הרבה מקום), בארונות הזזה עם טלוויזיה: מתקן יעודי לתליית מכנסיים או מתקן יעודי לתליית עניבות/חגורות וכו׳. לכל אדם הרואה את השימושיות שלו באותו מתקן שעונה על אותו צורך, מומלץ ליישם אותו בארון באזור שיתפוס הכי פחות חלל ועדיין יהיה נוח, נגיש ושימושי. איכות המתקנים בארונות חשובה לא פחות, המתקן צריך להיות תפעולי לאורך שנים, גם אחרי תקופת האחריות של הארון, חשוב לציין כי בלס דיזיין נותנים שמונה שנות אחריות על כל סוגי הארונות: ארונות פתיחה, ארונות הזזה, ארונות הזזה עם טלווייזה וחדרי ארונות.

בד״כ מתקני מתכת עמידים יותר ממתקני פלסטיק, איכות החלקים וגלילה חלקה, קלה ונעימה במקרה שהמתקן נשלף יעידו על מתקן איכותי, ומתקן שחורק או זז קשה יעיד בד״כ על איכות פחות טובה. חשוב גם לשים דגש שהאביזר המותנן בארונות הוא של חברה עולמית מוכרת וידועה באיכות מוצריה, כך אפשר לשער שיש סטנדרט גבוהה לאיכות המוצר.

מומחי בלס דיזיין בעלי נסיון של עשרות שנים בתכנון, בנייה והתקנה של ארונות וחדרי ארונות ומתמחים בהתקנת אביזירים איכותיים וייחודיים בארונות. כל האביזרים הם של חברות עולמיות מובילות.

צרו קשר עוד היום עם מומחי בלס דיזיין ותקבלו פיתרון איחסון מיטבי ומרהיב לשנים רבות!

Recent Posts
מערכות מידוףארון הזזה להן