חדרי ארונות יוקרתיים

 In מאמרים

חולמים על חדר ארונות מודרני ומאובזר? זה הזמן לדעת הכול על הליכי תכנון, עיצוב וייצור של חדרי ארונות יוקרתיים המותאמים לסביבת המגורים המודרנית.

חדר ארונות, הנחשב לפתרון הנוח והפונקציונאלי ביותר למטרות אחסון של פריטי הלבשה והנעלה, הוא למעשה חלל ייעודי מובנה אותו ניתן לתכנן ולעצב באופן המותאם ביותר לצרכי האחסון הנחוצים לעושים בו שימוש. כאשר מדברים על חדרי ארונות, מדברים ברוב המקרים על חלל ייעודי מובנה המהווה חלק בלתי נפרד מיחידת ההורים בדירות המגורים המודרניות, אך יחד עם זאת, חשוב לציין שניתן להפוך כל חלל ייעודי לחדר ארונות פונקציונאלי, מעוצב ויוקרתי.

עיצוב חדרי ארונות – כל היתרונות

חדרי ארונות מעוצבים הם למעשה חדרי ארונות יוקרתיים המתפרסים על פני השטח הנתון של החלל הייעודי להתקנת חדר ארונות, כאשר בין יתר היתרונות הנלווים להליך תכנון ועיצוב של חדרי ארונות תוכלו למצוא:

• התאמה אישית של היקף שטחי האחסון בהתאם לצרכי האחסון הנחוצים לכם
• התאמה עיצובית קונספטואלית בין החלל הייעודי בו מוקם חדר הארונות לבין עיצוב חדר השינה
• מגוון רחב של פתרונות אחסון מתקדמים וחכמים המותאמים לצרכי הלקוחות העושים שימוש בחלל חדר הארונות
• תכנון קפדני המאפשר יצירת מרחב אידיאלי לצרכי מדידת בגדים בתוך חדר הארונות
• מגוון רחב של אפשרויות עיצוביות המותאמות להעדפות הטעם והסטייל של הלקוח/ה

רואים את ההבדל

הליכי תכנון והקמה של חדרי ארונות, בין אם מדובר בחלל ייעודי מובנה לחדר ארונות ובין אם מדובר בחלל מגורים אותו אתם מעוניינים להפוך לחדר ארונות, משתנים בהתאם לגודל החלל הייעודי העומד לרשותכם, בהתאם להיקף פריטי האחסון הנחוצים לכם בחלל החדר ובהתאם להיקף פתרונות האחסון המתקדמים המוטמעים בתוך חדר הארונות.

חדרי ארונות יוקרתיים הם למעשה הגדרה רחבה לכל סוגי חדרי הארונות בהם מושם דגש גם על ההיבט העיצובי וגם על ההיבט הפונקציונאלי בכל הנוגע לאופן השימוש בחלל החדרים, וכל זאת עוד משלב התכנון המקדים והגדרת צרכי האחסון של הלקוחות.

מה מאפיין חדרי ארונות אלו?

חדרי ארונות יוקרתיים מוגדרים כך לנוכח מספר מאפיינים מרכזיים הנלווים לכל שלבי התכנון, העיצוב והייצור שלהם כגון:

• חומרי גלם איכותיים – חדר ארונות יוקרתי הוא ברוב המקרים חדר ארונות המיוצר מעץ מלא בשילוב מוצרי פרזול איכותיים.

• מגוון רחב של אפשרויות תכנון בכל הנוגע לאופן חלוקת תאי האחסון בחלל החדר – חדרי ארונות מעוצבים ויוקרתיים הם בראש ובראשונה חללי אחסון המותאמים באופן המדויק ביותר לצרכי האחסון הנחוצים ללקוחות, כאשר אופן חלוקת תאי האחסון נקבע בהתאם לצרכי האחסון של הלקוח: במקרים מסוימים הלקוחות מעוניינים להגדיל את כמות המדפים על חשבון תאי התלייה בחלל החדר ובמקרים מסוימים הלקוחות מעדיפים יותר תאי תלייה.

• פתרונות אחסון מתקדמים וחכמים – אופן חלוקת תאי האחסון מתאפשר בין היתר באמצעות התקנת פתרונות אחסון מתקדמים וחכמים בחלל חדר הארונות, כאשר בין יתר פתרונות האחסון העומדים לרשותכם בתחום תוכלו למצוא: מערכת מדפים מתכווננת, מתקני תלייה נשלפים, קרש גיהוץ נשלף, מתקן נעליים מובנה בצורת קרוסלה, מתקן נשלף לעניבות, חגורות וצעיפים ופתרונות נוספים.

• עיצוב יוקרתי – חדרי ארונות יוקרתיים מתאפיינים בעיצוב מודרני ונקי המשלב בתוכו את כל בצורה הרמונית את כל פתרונות האחסון החכמים. העיצוב היוקרתי כולל בין היתר: התקנה של ספוטים (תאורה מובנית) במדפי הארון, התקנה של תאורה מספקת במרכז החלל ואלמנטים עיצוביים נוספים המעניקים מימד נוסף של יוקרה לחלל חדר הארונות.

עיצוב חדרי ארונות יוקרתיים – כיצד?

על מנת להבטיח לעצמכם חדר ארונות מודרני, יוקרתי ומאובזר היטב, אנו ממליצים לכם להיוועץ עם אנשי המקצוע המובילים ביותר בענף ייצור חדרי ארונות, כאשר בשלבים המקדימים להליכי התכנון והעיצוב, חשוב שתדעו להגדיר מראש את צרכי האחסון הנחוצים לכם בתוך חלל חדר הארונות. הגדרת צרכי האחסון תאפשר לכם לקבל החלטה בנוגע לאופן החלוקה הפנימית והיקפם של פתרונות האחסון החכמים הנחוצים לכם. היוועצות מוקדמת עם יועצי תכנון ועיצוב של חדרי הארונות היוקרתיים, תאפשר גם לכם להיחשף לכל האפשרויות העיצוביות העומדות לרשותכם בהתאם לגודל החלל הייעודי בו אתם מתכננים להקים את חדר הארונות עליו תמיד חלמתם. במקביל, אנו ממליצים לכם לבקר בכמה שיותר אתרים ברשת העוסקים בעולם העיצוב, וזאת לצורך היכרותכם עם הטרנדים המובילים בעולם ייצור הארונות בכלל ובתחום חדרי הארונות בפרט.

חדרי ארונות מעוצבים בשטח קטן יחסית – האם זה אפשרי?

זה שעומד לרשותכם חלל ייעודי קטן יחסית לצורך הקמה של חדר ארונות, לא אומר שאתם צריכים לוותר על העיצוב והיוקרה. תכנון ועיצוב של חדר ארונות יוקרתי, הינו הליך מקצועי המתאפשר לכל חלל ייעודי ובכל גודל, וזאת בתנאי שאת הליכי התכנון והעיצוב בחרתם לקיים באמצעות יועצי עיצוב ותכנון המתמחים במלאכת הקמתם של חדרי ארונות הנחשבים יוקרתיים העושים את ההבדל וכל זאת ללא הגבלת שטח.

חדרי ארונות יוקרתיים

קראו כאן אודות ארון הזזה לבן עם מראה

Recent Posts
שולחנות כתיבה וארונות הזזה שקופים למשרד