ארונות לפי מידה

 In מאמרים

המשפחה מתרחבת ואתם נדרשים לפתרונות אחסון נוספים? זה הזמן לדעת הכול על הזמנת ארונות לפי מידה

פתרונות אחסון נדרשים בכל סביבת מגורים, כאשר בין יתר הפתרונות הנפוצים ביותר נכללים ארונות הבגדים. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של ארונות בגדים, החל מחדרי ארונות מודולאריים הניתנים להקמה גם ללא חלל ייעודי המשמש כחדר ארונות ועד ארונות הזזה וארונות פתיחה בני 2 עד 6 דלתות. אחד מהחידושים האחרונים בענף ייצור ארונות הבגדים בא לידי ביטוי באפשרות להזמין ארונות לפי מידה המותאמים גם לגודל החלל בו תהיו מעוניינים למקם את הארון וגם לצרכי האחסון הנחוצים לכם בגוף הארון. חשוב לציין שארונות לפי מידה ניתנים לייצור בהתאם לכל סוגי הארונות הנחוצים לכם בין אם מדובר בארון הזזה או ארון פתיחה ובין אם מדובר בארונות אמבטיה וארונות אחסון נוספים לסביבת המגורים.

ארונות לפי מידה ובהתאמה אישית מלאה

ארונות לפי מידה מאפשרים ליהנות מפתרונות ייצור בהתאמה אישית מלאה וזאת בהתייחס גם לגודל השטח העומד לרשותכם וגם לפתרונות האחסון החכמים המותאמים בגוף הארון. ייצור ארונות על פי מידה מיועד לכל המעוניינים ליהנות מארונות אחסון המותאמים בצורה המדויקת ביותר לגודל החלל העומד לרשותכם ולכל המעוניינים לשלב פתרונות אחסון מתקדמים בגוף הארון. במקרים מסוימים, ניתן לבחור בדגם ארון קיים אותו ניתן לייצר על פי מידה נדרשת ובמקרים אחרים עומדת האפשרות לבחור את הסגנון העיצובי של הארון ולהבטיח לעצמכם ארון על פי מידה בהתאמה אישית מלאה. עיצוב הארון נקבע בין היתר בהתאם לסוג הארון המועדף עליכם, מטרות האחסון בגוף הארון, חומרי הגלם מהם מיוצר הארון והסגנון העיצובי הכללי של החלל בו אתם עתידים למקם את הארון לאחר ייצורו.

פתרונות אחסון אותם ניתן לשלב בארונות לפי מידה

אחד מהיתרונות המובהקים הנלווים להליכי ייצור של ארונות לפי מידה בא לידי ביטוי בהיקף פתרונות האחסון אותם ניתן להתאים לגודל הארון על פי מידה ולצרכי האחסון הנחוצים לכם. כיום, פתרונות אחסון לארונות בגדים משלבים בתוכם מספר פתרונות אחסון חכמים המאפשרים לכם ליהנות מניצול מיטבי של גוף הארון. בין יתר פתרונות האחסון אותם תוכלו לשלב במסגרת ייצור ארונות לפי מידה תוכלו למצוא: מדפים מתכווננים הניתנים להוספה ו/או להסרה בהתאם לצרכי האחסון, התקנת מערכת קולבים נשלפת, מגירות נשלפות על פי גודל נדרש ועוד. פתרונות האחסון השונים ניתנים לתכנון בהתאם לגודל הארון הרצוי, ו/או במסגרת התאמות לארון בגודל נתון.

ארונות מעוצבים לפי מידה

בנוסף לפתרונות האחסון המוצעים לגוף הארון, ניתן ליהנות ממגוון הולך וגדל של חידושים בכל הנוגע לחזית הארון. ארונות לפי מידה מאפשרים תכנון ארונות אחסון המשמשים גם כפריט ריהוט פונקציונאלי לכל מטרות וצרכי האחסון הנחוצים וגם כפריט ריהוט דקורטיבי ומעוצב המשתלב בכל חלל מגורים בהתאם לסגנון העיצובי הכללי של החלל. בתחום החידושים העיצוביים לארונות בגדים בולטים החידושים המוצעים בארונות הזזה. חידושים אלו כוללים בין היתר:

  • ארונות הזזה עם דלתות זכוכית בגוונים שונים
  • ארונות הזזה עם דלתות זכוכית הניתנות להדפסה על פי עיצוב אישי ומקורי
  • ארונות הזזה בהם אחת מדלתות ההזזה משמשת אתכם כמראה גדולה עם עיטורי הדפסים בצידה
  • ארונות הזזה עם מסך טלוויזיה מובנה בדלתות

בכל הנוגע לארונות הזזה, חשוב לציין שטכנולוגיות הייצור המודרניות מאפשרות ייצור של דלתות על גבי מנגנון הזזה נוח וקל לתפעול, דבר המאפשר הצבת ארונות הזזה גם בחדרי ילדים. הפתרונות העיצוביים בתחום ארונות הבגדים מופיעים גם בארונות פתיחה בהם ניתן לשלב ידיות דקורטיביות לדלתות הארון ו/או לשלב דלתות בגילופי עץ דקורטיביים המוסיפים מימד של יוקרה לכל חלל מגורים.

כפי שאתם כבר מבינים, תחום הייצור של ארונות לפי מידה הינו תחום רבגוני המאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אחסון ועיצוב. את הארונות המיוצרים עבורכם על פי מידה נדרשת, מומלץ לרכוש אך ורק בבתי עסק בהם מוצע לכם פתרון מקיף וכולל משלב התכנון, דרך שלב העיצוב ועד לשלבי הייצור וההתקנה של הארון בביתכם. בכל הנוגע להתקנת ארונות לפי מידה, אנו ממליצים לכם לשכור את שירותיהם של צוותי ההתקנה המנוסים הפועלים מטעם בית העסק בו רכשתם את הארון, וזאת על מנת להבטיח לעצמכם התקנה מקצועית של ארון אשר תוכנן ונבנה מראש על פי המידות הנדרשות לכם. כאשר אתם ניגשים לרכוש ארונות לפי מידה אנו ממליצים לכם להיוועץ עם אנשי תכנון המתמחים בהליכי תכנון ועיצוב של ארונות לכל מטרה ובכל מידה נדרשת.

 

ארונות לפי מידה

 

Recent Posts
ארון הזזה -בלס דיזייין